top of page

MŪSŲ
ISTORIJA

Sveiki, mes Urtė ir Elena, humanistinių laidotuvių ceremonijų pradininkės Lietuvoje.

 

Mirtį matome kaip atskaitos tašką gyvenimo įprasminimui. Ne veltui sakoma, kad mirtis - geriausia patarėja. Pradėjusios domėtis nereliginėmis laidotuvių ceremonijomis supratome, kad mirties tema Lietuvoje vis dar yra tabu, o religinės laidotuvių ceremonijos neturi alternatyvų.

 

Žmonės yra tokie skirtingi, renkasi įvairiausius ir įdomiausius gyvenimo kelius, o laidotuvės vis dar labai retai atsižvelgia į jų asmenybę ir pasakoja asmeninę istoriją.

 

Nusprendėme padėti žmonėms norintiems prasmingų, nereliginių, personalizuotų laidotuvių ceremonijų. Tačiau neapsiribosime tik jomis: siekiame suteikti galimybę įprasminti gyvenimą ir jo pabaigą bei vienoje vietoje sutelkti žinias ir metodus, padėsiančius žmogui suvokti savo laikinumą ir pasiruošti mirčiai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, suvokdami savo laikinumą yra labiau linkę džiaugtis gyvenimu ir jį švęsti. Savo tekstais, darbais ir paslaugomis norime įkvėpti pamatyti prasmę mūsų visų laikinume ir atrasti atramos bei atspirties mintis, simbolius ar ritualus, kurie padėtų priimti, gedėti ir ilgėtis. 

bottom of page