top of page

„KALBANTYS
DAIKTAI“

Kad tekstilė, pasakojanti istorijas, kalbėtų.

„Kalbantys daiktai“ - tai persiūti tekstilės gaminiai, kurie toliau pasakoja jų buvusio šeimininko istoriją. Tai gali būti senelio marškiniai, persiūti į pliušinį meškiuką, vaiko rūbeliai persiūti į kalėdinius eglutės žaisliukus ar iš mamos suknelės pasiūta jauki pagalvėlė, kurią norėsis glausti prie savęs.

Dažnai po artimojo netekties iškyla klausimas, ką daryti su likusiais daiktais. Jei tai nėra tekstilės gaminiai, siūlome įprasminti mylimo žmogaus atminimą prikeliant šiuos daiktus naujam gyvenimui arba juos gražiai eksponuojant (daugiau informacijos rasite skiltyje „Atminimo įprasminimas“). Tačiau mirus žmogui lieka ir labai daug tekstilės gaminių, kurie turi stiprias asociacijas su išėjusiu artimuoju, pavyzdžiui, senelės prijuostė, vis dar kvepianti pyragais, ar tėčio megztinis, kurį jis vilkėdavo per visas Kalėdas. Šiuos tekstilės gaminius išmesti ar atiduoti gali būti labai sunku, tačiau jų taip pat nesinori laikyti spintoje, kur jie tiesiog dūlės. Mylimo žmogaus dėvėta ar naudota tekstilė ir toliau gali tęsti savo kelionę Jūsų ar Jūsų artimųjų gyvenimuose, šiltai priminti apie mirusį žmogų ir skatinti apie jį kalbėtis. 

Paslaugos užsakymo procesas:

  1. Išsirinkite Jums patinkantį (-čius) perdirbtos tekstilės gaminį (-ius) iš mūsų e.parduotuvės ir atlikite apmokėjimą. Gavę Jūsų mokėjimą, atsiųsime patvirtinimą ir tekstilės siuntimo informaciją.

  2. Išsirinkite daugiausiai atsiminimų apie mirusį mylimą žmogų keliančius tekstilės gaminius.

  3. Išskalbtus daiktus ar rūbus supakuokite ir atsiųskite mums paštomatu.

  4. Mes patvirtinsime, kad gavome Jūsų daiktus ir, kad medžiagos yra tinkamos. Su meile pradėsime gaminti. Gaminimo trukmė - iki 10 d.d.

  5. Pagamintą daiktą bei, Jūsų pageidavimu, medžiagų likučius rūpestingai supakuosime ir atsiųsime į Jūsų nurodytą paštomatą. 

Išsirinkite „Kalbantį daiktą“

Kalbantys daiktai

Paslaugos kainą sudaro norimų gaminių derinimas, tekstilės siuntimas paštomatu, gautos tekstilės ardymas, medžiagos paruošimas, siuvimas, supakavimas. Perkant daugiau vienetų pritaikome nuolaidą.

Jeigu nerandate norimo gaminio, galite užsisakyti individualią tekstilės gaminio perdarymo konsultaciją (kaina - 30 Eur). 

 

„Kalbančius daiktus“ taip pat galite gaminti patys kartu su artimiausiais žmonėmis dirtuvių metu, padedami mūsų ceremonmeisterio (-ės) ir siuvėjo (--os). Skaitykite daugiau „Atminimo įprasminimo dirbtuvės“.

Rasa P.

Kokios mielos pelytės ir kaip sugrąžino prisiminimus apie mamą pamačius tuos chalatėlius :) taip tiksliai juos atkartojo!
Ačiū dar kartą! 

O žinutės sugraudino. Dėkui jums ir sėkmės tame, ką darote.
bottom of page