top of page

ORGANIZACINĖ PAGALBA

PERSONALIZUOTAS DEKORAVIMAS IR FLORISTIKA

kaina derinama individualiai

priklauso nuo užsakymo

visa Lietuva

Užpildykite atsisveikinimo ar atminimo ceremonijos erdvę išėjusiojo asmenybę atskleidžiančiais ir gyvenimą įprasminančiais vietos puošybos elementais: mėgtomis gėlėmis, gyvenimo nuotraukomis, atsiminimų knyga ar kaupta asmenine kolekcija. Kartu aptarsime galimybes ir parinksime geriausią, labiausiai tinkamą sprendimą. 

Sukuriame asmeninę erdvės dekoro viziją, dekoruojame Jūsų pasirinktais daiktais  ir dekoracijas nurenkame.


Galite užsisakyti tik atskirus dekoro elementus be mūsų pagalbos juos išdėliojant erdvėje - tokiu atveju kainuoja tik patys daiktai.

DIENOS PLANO SUDARYMAS IR KOORDINAVIMAS

nuo 180 Eur

priklauso nuo užsakymo

visa Lietuva

Dažniausiai ši paslauga aktuali tiems, kurie išlydi artimąjį ne tradicinėje aplinkoje arba nori perduoti visus lankytojų pasitikimo ir kuravimo rūpesčiuis koordinatoriui. Pasirūpinsime svečių pasitikimu, tiekėjų koordinavimu, atsisveikinimo dienos plano sudarymu ir įgyvendinimu.

ATSISVEIKINIMO ŠVENTĖS KOORDINAVIMAS

kaina derinama individualiai

priklauso nuo užsakymo

visa Lietuva

Atsisveikinimo šventė - tai neoficialus pasibuvimas su artimaisiais po laidotuvių apeigų. Visuomenėje šis susibūrimas žinomas kaip gedulingi pietūs, tačiau mes manome, kad jie nusipelno platesnio pavadinimo ir požiūrio. Siūlome neužmiršti mirusio asmens asmenybės ir organizuojant atsisveikinimo šventę atsižvelgti į tai, koks buvo išėjęs žmogus. Tokia atsisveikinimo šventė, kurioje jausite išėjusįjį per istorijas, daiktus, muziką ar mėgtą maistą - guos ir gydys.  Jei miręs asmuo mėgo šokių muziką ir vakarėlius draugų būryje, kažin ar jo išlydėjimo šventei tiks giedotojų raudos ar rami smuiko melodija. Atsisveikinimo šventės metu net nebūtina sėdėti prie vieno stalo, galima su užkandžiais rankose džiaugtis maloniu oru ir rasti paguodą mažose žmonių grupelėse. Mes padėsime sukurti atsisveikinimo šventės koncepciją bei pasirūpinsime jos koordinavimu.

ATMINIMO FILMUKO RENGIMAS

nuo 90 Eur

apie 10 min trukmės

visa Lietuva

Suasmeninkite atsisveikinimą pasidalindami gražiausiomis išėjusio žmogaus gyvenimo akimirkomis, mintimis, pamokomis, prisiminimais apie jį. Susisteminsime, perkelsime ir sukursime trumpą filmuką, rodomą šarvojimo ar ceremonijos fone.

Taip pat, video įrašas gali tapti puikia priemone, jeigu norite kalbėti per atsisveikinimo ceremoniją, tačiau nedrįstate ir jaukiau jausitės savo kalbą įrašę iš anksto ir įrašą įjungę tinkamu metu. 

Filmuko trukmė gali būti derinama individualiai.

bottom of page