top of page

ATMINIMO 
CEREMONIJA

Atminimo ceremonija yra nereliginis būdas prisiminti mirusį žmogų, rengiamas praėjus kuriam laikui po artimojo mirties.

380 Eur

LT/EN/RU

apie 30 min.

visa Lietuva

dalyvių skaičius neribojamas

Atminimo ceremonija, taip pat kaip Lydėtuvės, yra asmeniška ir autentiška, rašoma atsižvelgiant į tai, koks buvo mirusysis, prisimenant jo savybes, gyvenimo nuotykius ir ryšius su kitais žmonėmis. Tai nereliginis būdas prisiminti mirusį žmogų, rengiamas praėjus kuriam laikui po jo mirties. Tai gali būti mėnuo, metai, 30-osios mirties metinės, Jums svarbi sukaktis, arba tiesiog noras gražią vasaros dieną dar kartą suburti artimuosius bei draugus ir prisiminti išėjusį žmogų.

Atvyksime į Jūsų pasirinktą atminimo ceremonijos vietą, kur ji bebūtų - šeimos namuose, Jūsų sode ar mėgstamame bare. Dažniausiai ši ceremonija trunka apie 30 minučių. Priklausomai nuo Jūsų galimybių suteikti ceremonijai reikalingą informaciją, tokios ceremonijos parengimas užtrunka nuo 7 darbo dienų, tačiau rekomenduojame pasiruošimui skirti bent kelis mėnesius.

 

Visi mūsų humanistinių ceremonijų ceremonmeisteriai yra apmokyti, akredituoti bei laikosi Tarptautinės humanistų asociacijos praktikos kodekso.

 

 


 

Savo ceremonijose siūlome tik tvarius ritualus, kurie neteršia gamtos, nereikalauja papildomų neatsinaujinančių ar kenksmingų išteklių ir derinasi su mūsų gamtą tausojančiu požiūriu.

bottom of page